KUCHNIA W IDEALNYM PORZĄDKU

VROOM to kaseta zasobnika z wężem ssącym przystosowana do montażu w dowolnej instalacji centralnego odkurzania.
Najczęstszym miejscem jego montażu jest szafka pod zlewem w kuchni, może on być jednak montowany we wszystkich intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, przedpokoje, wiatrołapy, garderoby, spiżarnie, garaże itp.

Pozwala nam uniknąć przenoszenia, zwijania i rozwijania przenośnego węża ssącego w czasie rutynowych obowiązków, czyniąc sprzątanie szybkim, łatwym i wygodnym.

Prosty w obsłudze, posiada automatyczny start/stop.

Po skończonym sprzątaniu wąż ssący, sam chowa się do kasety.

Łatwy w montażu, współpracuje z wszystkimi systemami centralnego odkurzania.

Niezastąpiona pomoc w codziennym rutynowym sprzątaniu.

Występuje w 2 wariantach długości węża – 5,5 m oraz 7,3 m.

Urządzenie świetnie sobie radzi z wszelkimi sypkimi zabrudzeniami takimi jak piasek, rozbite drobne szkło, okruchy chleba, kasza, cukier, mąka, proszek do prania, karma dla zwierząt i inne. VROOM to nieoceniona pomoc w codziennych rutynowych obowiązkach, która wybawi nas z wszelkich kłopotliwych zabrudzeń, a po skończonym sprzątaniu wąż, pod wpływem działającej siły ssącej wytwarzanej przez jednostkę centralną, sam zassie się do zasobnika i sprzątanie skończone.

Kasetę z wężem ssącym można estetycznie zamontować praktycznie wewnątrz każdej szafki, tak że po otwarciu drzwiczek jest zawsze na swoim miejscu gotowy do użycia.